Kurumsal

Hakkımızda

FireMech Yangın Sistemleri

Firemech Mühendislik olarak, görevimiz yangın korunum sistemlerinde en üst kaliteyi en doğru fiyata müşterilerimize sunmaktır. Firmamızın gücü, müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kuruludur.

Mevcut yangın sistemlerinin yerel yönetmeliklerimize ve baz alınan yabancı standartlara (TSE, NFPA, EN, VDS vb.) göre,  mevcut sistemler düzenli aralıklar ile doğru bir şekilde, çalışır kondisyonda olduğu kontrol edilmeli bakımları yapılmalı ve ayrıca test edilmelidir. Zorunlulukların dışında yangın sistemleri yatırım maliyetleri yüksek sistemlerdir.

 Kolayca engellenebilecek ufak tehlikeler, hali hazırda yatırımı yapılmış olan sistemlerin doğru çalışmaması sonucu, ne yazık ki can kayıplarına ve büyük maddi hasarlara sebep olmaktadır.

Bu sistemlerin bakım ve testlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için, uygulama firmasının ilgili standartlara hakim ve alanında deneyimli olması gerekmektedir. Bu alanda faaliyet gösteren firmamızda gerek saha mühendislerimiz, gerek personelimiz, yapılan işin sorumluluğunun farkında ve konusunda uzman kişilerdir.

01

Misyonumuz

• Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek 
• Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak 
• Yangın sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak 
• Yangın sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.

02

Vizyonumuz

• Küresel varlığımız, iş yaptığımız her yere değer kattığımızı, içinde yaşadığımız toplumların gelişmesine katkıda bulunduğumuzu gösterir.
• Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

03

Kalite Politikamız

 

FİREMECH MÜHENDİSLİK, en son teknolojiyi kullanarak yangın söndürme cihazları ve sistemlerinin üretimini gerçekleştirirken sağlık, emniyet, çevre ve kalite konularında yangın sektöründe öncü olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenledir ki; ilgili kanun ve yönetmeliklere kesinlikle uymakta ve güncelliğini takip etmektedir. Hedeflerimize ulaşabilmek için imalat ve hizmet faaliyetlerimizden kaynaklanan SEÇ risklerini tanımlayacağız ve bu riskleri pratikte mümkün olan en düşük düzeylere indireceğiz.